Partnerství s námi

Typy partnerství

MARKEETA Partnerství

Obchodní partner
Máte již své portfolio zákazníků či potenciál a chuť získávat zákazníky nové? Chcete využít šance nově vznikajícího trhu? To vše za zajímavou provizi formou předplacených sad (hardware a software) s okamžitým výdělkem. Technický servis takto získaným zákazníkům následně poskytuje Smart software a jeho smluvní partneři, ale vaším zájmem by mělo být udržovat s koncovým zákazníkem trvalý obchodní vztah.

MÁM ZÁJEM

MARKEETA Partnerství

Autorizovaný obchodní partner
Máte svou kamennou prodejnu? Dokážete v ní výrazně propagovat naše řešení a jste ochotní projít certifikací, abyste dokázali kvalifikovaně odpovídat na zvídavé dotazy zákazníků v obchodní rovině? Budete mít náš přednostní servis a podpoříme váš prodej. Zákazníkům můžete nabídnout jak předplacené sady, tak měsíční paušály. Provize vám je vyplácena v dohodnutých termínech.

MÁM ZÁJEM

MARKEETA Partnerství

Servisní partner
Vyznáte se v IT problematice? Staňte se naším Certifikovaným servisním partnerem a můžete od nás získat nové portfolio zákazníků. Naše řešení můžete jak prodávat, tak servisovat. Nevyžadujeme od vás žádnou prodejnu, ale skvělou technickou znalost našeho produktu a vstřícnost k našim zákazníkům. Za to nabízíme atraktivní provize a nové zakázky.

MÁM ZÁJEM

MARKEETA Partnerství

Účetní
jste účetní či účetní firmou? Zpracováváte účetnictví pro zákazníky, na které se bude vztahovat EET? Staňte se naším partnerem a krom provize od nás ještě získáte pohodlné zpracování účetních dokladů svých zákazníků. Jsme schopni individuálně řešit importy/exporty do různých účetních systémů. Vše elektronicky a pohodlně

MÁM ZÁJEM

MARKEETA Partnerství

Doporučitel
Doporučte naše řešení svým známým, obchodním partnerům či komukoli dalšímu. Předejte nám kontakt, my už se o vše postaráme a pokud uzavřeme obchodní vztah, obdržíte z něj svou odměnu.

MÁM ZÁJEM

MARKEETA Partnerství

Affiliate
Jsou vaše stránky hojně navštěvované? Nabídněte nám na nich reklamní banner a za každého získaného zákazníka či partnera z vašeho webu tak obdržíte atraktivní provizi.

MÁM ZÁJEM

MARKEETA Partnerství

Brand
máte stovky svých zákazníků a chcete být vyjímeční – chcete jim nabídnout „svůj“ systém – systém, který odpovídá vašemu obchodnímu modelu a nese vaší značku. Připravíme vám jej na míru s vaším logem. Pro bližší informace nás kontaktujte.

MÁM ZÁJEM

Líbí se Vám náš partnerský program?