SmartPos

Naše řešení si zvolí nejvíce zákazníků, protože

Pokladna MARKEETA

Jsme stabilní partner pro pokladní systémy - na našem trhu již přes 15 let

Vaši zákazníci jsou čeští podnikatelé a Ti preferují lokální řešení – MARKEETA není dovezena a přeložena z jiné Země, například Chorvatska

Naši programátoři v České Republice celému systému rozumí, neboť jej celý naprogramovali a to pro pohodové, rychlé a spolehlivé fungování

Pokladna MARKEETA

Umíme obratem vyřešit všechny legislativní změny, které mohou nastat, protože naše řešení nestojí na složitých a zdlouhavých procesech mezinárodních firem, programujících pokladny v zahraničí.

Pokladna MARKEETA

Nabízíme široký sortiment přístrojů, od jednoduchých a velmi levných, až po pohodové řešení All-in-one (vše v jednom), které v porovnání s konkurencí je stále cenově výhodné.

Pokladna MARKEETA

Nabízíme jednoduché softwarové řešení od živností či malých provozoven až po PRO řešení, které dokáže spolehlivě řídit složité podnikání i s několika sklady či pobočkami a správou odkudkoliv z celého světa.

Naše pokladní systémy jsme od samého počátku navrhnuli tak, aby s námi zákazníci mohli růst.
Nabízíme řešení stejné kvality pro začínajícího podnikatele i velké řetězce a jednotlivé edice se od sebe liší pouze funkcemi, které chce zákazník využívat. Zcela bezproblémový je tak přechod mezi verzemi.

Líbí se Vám náš partnerský program?